Kullanıcı Sözleşmesi

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’ndeki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, Net Lisans’ın kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple Net Lisans’tan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Bütün ürünlerde garanti ve değişim hizmeti mevcuttur. Olası problemlerde değişim süresi 48 saate kadardır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

-Satın aldığınız ürünlerin açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Açıklamada anında teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak anında teslim edilecek, ödemeniz sonrası sayfada karşınıza çıkacak ve aynı zamanda mail adresinize gönderilecektir

-Sitemize ödemelerinizi, SSL Encryption ve 3D Secure tabanlı ödeme sistemi aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan anahtarların geçersiz/kullanılmış olması durumunda kontrollerimiz sonrası yenisi ile değişimi yapılmaktadır.

-Satın alınan ürünler otomatik olarak alıcı e-posta adresine iletilmektedir.

-Satın alınan ve kusursuz bir şekilde teslim edilen ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde yenisi ile değişim ve destek sağlanır.

İade Politikamız

-Satın aldığınız ürünler Dijital Ürün kategorisinde olduğu için iptal ve iadesi sağlanmaz, değişim, yardım ve destek sağlanır. Gerekli açıklama alt kısımda yapılmıştır.

İPTAL ve İADE KOŞULLARI 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım, teslimatı dijital ortamda yapılan ürünler ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

Bu nedenle bir ürünü satın almadan önce dijital bir ürün olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu tür ürünlerin iadesi mümkün olmadığı için doğru ürünü almak tüketicinin sorumluluğundadır.

-Kullanıcı ve Net Lisans hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-Net Lisans “Kullanıcı Sözleşmesi”‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.